Crooks & Castles | Hightrend.cz

 
 
 

Instagram Facebook stránka Hightrend.cz

 
 

doprava zdarma

odkaz

doručení 2 dny

odkaz

30 dní na vrácení zboží

odkaz

rychlé výměny zboží

odkaz

info@hightrend.cz

odkaz

 
 
 
Home > Značka > Crooks & Castles
 

Crooks and Castles oblečení online
 

 
 

Crooks & Castles

Seřadit podle: Řadit sestupně
Zobrazuji :

 
550 Kč 790 Kč
599 Kč 790 Kč
500 Kč 679 Kč
450 Kč 679 Kč
650 Kč 790 Kč
650 Kč 790 Kč
650 Kč 790 Kč
550 Kč 790 Kč
550 Kč 790 Kč

 
 

Značka Crooks & Castles odstartovala svou kariéru v roce 2002 v Los Angeles. Její zakladatelé Dennis Calvert a Robert Panlilio vyrostli v ulicích města v 80. a 90. letech, což je ovlivnilo i při tvorbě designu značky. "Crooks" reprezentují zloděje, pasáky a podvodníky, "Castles" odkazují na ty, kteří se stali bohatými díky kradení. Značka šla od začátku na dračku ať už šlo o trička, legíny, kšiltovky, košile, kalhoty nebo doplňky. Crooks & Castles reprezentuje ty, kteří nemají jinou možnost než přizpůsobit se prostředí ve kterém žijí, i když to znamená žít jako kriminálník. Oblečení je kombinací moderního designu, originálních střihů a nekompromisně kvalitních materiálů.

 

 
 
Výměna zboží

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku jako spotřebitel právo zboží do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu vrátit nebo požadovat výměnu. 


Vrácení zboží
Pokud zboží náhodou nesplní vaše očekávání, není problém ho vrátit do 30-ti dnů. Po obdržení zboží Vám do 2-3 pracovních dnů vrátíme peníze, převodem na Váš bankovní účet.

Výměna zboží
Pokud Vám zboží nesedne velikostně, případně se Vám nebude líbit a budete ho chtít vyměnit za jiný, také to není žádný problém. Pošlete nám balíček na naši adresu uvedenou níže a my Vám obratem pošleme jinou velikost, nebo jiné zboží, podle Vašeho přání.


Kontaktní adresa pro vrácení nebo výměnu zboží:
Frogman, s.r.o.
Hightrend ID 4553
Rybníky IV 738
76001 Zlín

 

 
 
Doprava

Zvolte si sami způsob doručení tak, jak vám to nejlépe vyhovuje.

Doruceni GLS  
Kurýr společnosti GLS   Doručení balíku na poštu

Doručení kurýrem přímo do Vašich rukou do 48 hodin po expedici Vaši objednávky. Prosím uveďte takovou adresu doručení, na které se budete zdržovat v předpokládaný den doručení. Zároveň prosím uveďte na sebe takový telefonní kontakt, který budete moct zvednout kurýrovi v době doručení, obvykle mezi 08:00-17:00

V ideálním případě je Vám balík dodán osobně. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti. Jestliže nikdo není doma, GLS ho vrátí zpět do regionálního depa a v dalších pracovních dnech provede druhý a poté třetí pokus o doručení.

Úhrada je možná v hotovosti ale také bezhotovostně, pomocí platební karty.
 
Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na poště v místě Vašeho bydliště, a kdy se to hodí Vám.

Zásilku si vyzvednete tak, že se na přepážce jednoduše prokážete dokladem totožnosti a sdělíte přepážkové pracovnici buď číslo balíkové zásilky, které od nás obdržíte v e-mailu po odeslání balíčku.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze