Doprava

 
 
 

Instagram Facebook stránka Hightrend.cz

 
 

doprava zdarma

odkaz

odesíláme do 24hod.

odkaz

30 dní na vrácení zboží

odkaz

rychlé výměny zboží

odkaz

info@hightrend.cz

odkaz

 
 
 
Home > Doprava
 
Doprava

Objednané zboží doručujeme po celé České republice na adresu vyplněnou v objednávce. Přepravu zajišťujeme přepravní společností PPL a Českou poštou.  Doručení zboží obvykle probíhá do 48hodin (v případě doručení společností PPL) nebo za 2-3 pracovní dny (v případě doručení Českou poštou).


Doručování kurýrem PPL
V ideálním případě je balík doručen osobně přímo do vašich rukou. Podpisem potvrdíte, že doručovací služba byla úspěšná a balíček jste přijali. Balík za vás může převzít i jiný člen domácnosti. Pokud balík nemůžete v den plánovaného doručení převzít, PPL vrátí balík do regionálního depa a v dalších dnech provede druhý a třetí pokus o jeho doručení. Doručení kurýrem PPL probíhá ve standardní pracovní době a je zdarma.


Doručování Českou poštou
Pokud vám nevyhovuje převzetí objednaného zboží od kurýra, můžete zvolit dopravu Českou poštou. Zboží si tak budete moci vyzvednout na poště za 2-3 dny po odeslání vaší objednávky.


Kolik mě budou stát přepravní náklady?
U nás platíte pouze za zboží, ne za dopravu. Doprava je pro všechny zákazníky zdarma.


Ve kterých dnech probíhá doručování?
Doručování probíhá od pondělí do pátku. Nedoručujeme o víkendu (sobota a neděle) a během svátků.


Doručování do zahraničí
Doručujeme do všech zemí světa. Vaši objednávku víme doručit, i když se nacházíte mimo České republiky. Stačí si při objednávání vybrat zemi doručení.


Osobní vyzvednutí zboží
Kamennou prodejnu neprovozujeme. Tato skutečnost nám umožňuje udržovat trvale nízké ceny a dopravu zdarma pro všechny naše zákazníky.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verze